Sportmade

Společnost SPORTMADE je oficiální distributor týmových produktů společnosti NIKE a oficiální partner společnosti Nutrend a PepsiCo pro sportovní týmy v České a Slovenské republice.

Cílem společnosti je být klíčovým partnerem sportovních klubů a aktivních sportovců pro sportovní vybavení a zdravou výživu. Naše projekty podporují rozvoj profesionálního a amatérského sportu v České republice a vedou k aktivnímu rozvoji dětí a mládeže.

Náš tým je složen z bývalých profesionálích sportovců, kteří znají specifika sportovního trhu, zázemí, fungování a ekonomiku sportovního klubu. Reagujeme flexibilně a nabízíme to nejlepší řešení.

Svým klientům nabizíme širokou kolekci oblečení, obuvi a dopňků značek NIKE, AIR JORDAN a UNDERARMOUR pro sport a volný čas. V oblasti zdravé výživy nabízíme komplexní poradenství včetně výživových produktů NUTREND, oficiálního dodavatele Českého olympijského výboru a partnera Antidopingového výboru České republiky. Sportovním klubům nabízíme komplexní řešení klubových partnerství včetně možnosti sponzoringu. Pro partnerské kluby a jejich hráče nabizíme výjimečný online obchodní systém (Sportmade Club) s produkty a službami pro individuální potřeby klubů a jednotlivých hráčů se speciálními slevami řadu desítek procent v rámci celé nabídky Sportmade.