O skupině

Skupina Tegamo Group vznikala postupným spojením společností dlouhodobě působících v rozličných oblastech českého trhu a to s cílem zvýšit flexibilitu a rozmanitost poskytovaných služeb. Tento krok nám otevřel cestu k novým projektům, zákazníkům i segmentům trhu.

Tegamo Group tak poskytuje služby nejen v oblasti přímého prodeje a outsourcingu technologií průmyslového čištění a vybavení průmyslových a maloobchodních interiérů (Tegamo), ale také odpadového hospodářství (Ekosev).

V současné době působíme nejen na českém trhu, ale také v dalších  evropských zemích, zejména ve Francii, v Polsku a na Slovensku a zároveň úspěšně expandujeme na trhy jihovýchodní Asie a jižní Ameriky.

Každá z oblastí, ve které působíme je reprezentována týmem odborníků, kteří jsou připraveni vyhovět rozmanitým požadavkům. Rozsah našeho působení nám umožňuje reagovat komplexně a flexibilně a zároveň ctít jedinečnost potřeb každého ze zákazníků.

Naší dlouhodobou vizí je nabízet široké portfolio služeb nejvyšší kvality na vysoké profesionální úrovni a nabízené služby ve stávajících oblastech nadále rozšiřovat.
 

logologo